FUTSAL Rikardinjo i društvo oborili hrabru Zvezdu

,

Marko Perić, igrač Crvene zvezde (Foto: Starsport)

Najbolji svetski igrač “petoparca” Rikardinjo nije dao gol, ali je Aznije ipak bio prejak za Crvenu zvezdu. U prvoj rundi Lige šampiona u futsalu, francuski klub je bio prejak za Crvenu zvezdu – 7:3 (4:1).

Liga Evrope: Na meču Gent – Crvena zvezda, naša kladionica nudi kvotu 2.70 za igru ug 4+.

Slavni Portugalac je bio u sastavu, ali je ove večeri opredelio za asistencije. Ulogu realizatora preuzeo je Lutan, strelac tri gola. Upravo je taj igrač pokrenuo dvominutnu goleadu. Pogodio je u 12. minutu, Perić u sledećem minutu izjednačio, a nepun minut kasnije Lutan još jednom pogodio.

Ključnu prednost, francuski tim je stekao do odmora, golovima Mohameda u 17. i Koelja u 20. minutu. Stojčevski je već na početku savladao srposkog golmana Aksentijevića za 4:2, ali je ubrzo odgovorio Belhađ. Odlični Stojčevski je još jednom vratio neizvesnost, ali su sve dileme otklonili ponovo Lunin i Mohamed.

Crveno-beli se svakako nisu obrukali u meču koji je označen kao derbi ove runde Lige šampiona. Dovoljno je samo pomenuti rivale. Rikardinjo je velemajstor ove igre, Miodrag Aksentijević je najbolji golman sveta, tu je i Španac Ortiz…