“Galebovi” pokupili plen posle dva meseca!

,

Mope postiže jedini gol na meču u Lidsu (Foto: Beta/AP)

Osladiše se i “galebovi”. Do pobede u Jorkširu, nisu slavli gotovo puna dva meseca. Gol Mopea bio je dovoljan za nešto bezbedniju poziciju: Lids – Brajton 0:1 (0:1).

Na meču Lester – Sautempton, naša kladionica nudi kvotu 2.90 za igru ug 1P2+.

Momenat odluke viđen je u 17. minutu. Briljantnu akciju saigrača završio je Nil Mope, najbolji strelac tima, ostavljen doslovno pred praznom mrežom. Do kraja poluvremena, Brajton je pogodio i prečku, a u nastavku je umeo da bez većih problema zaustavi svaki napad vrlo slabog Lidsa.

Slična slika viđena je na istoku Londona, gde je gol Antonija iz devetog minuta bio dovoljan da Vrst Hem sruši klub istih boja, Barnli – 1:0 (1:0). Pogotku je prethodila takođe lepa akcija. Kresvel je poslao loptu u peterac, a tamo je, nekim čudom, prvi golgeter “čekićara” bio potpuno sam pred praznom mrežom.