“Glavomet” i asistencija Srbina, ali Spartak je bio prejak (VIDEO)

,

Fudbaleri Spartaka (Foto: Printskrin)

Srpski fudbaler Uroš Radaković upisao je u subotu asistenciju, ali je njegov Orenburg poražen u 22. kolu Premijer lige Rusije od Spartaka iz Moskve sa 3:1 (1:1).

PREMIJER LIGA RUSIJE: Kvota u MaxBetu na pobedu Krasnodara protiv Sočija je 2.05.

Orenburg je prvi poveo, posle neobičnih dešavanja u 17. minutu. Domaći tim je imao korner, a lopta je išla od glave do glave, preko Radakovića do Famejea, koji je zatresao mrežu.

Ipak, Spartak je uspeo da izjednači u samom finišu prvog poluvremena. U 44. minutu pogodio je Ezekel Ponse za 1:1.

Taj rezultat je dugo stajao na semaforu, do 71. minuta, kada je Larson lepim driblingom i potom preciznim šutem sa ivice šesnaesterca doneo preokret. Spartak je samo overio pobedu u 94. minutu, preko Mirzova.

Radaković, nekadašnji omladinac Crvene zvezde, odigrao je čitav meč, dok je njegov saigrač Đorđe Despotović zamenjen u 78. minutu.