Gobeljić iznudio penal, Falko ga nije iskoristio! (VIDEO)

,

Propustila je Crvena zvezda savršenu priliku da povede protiv Radnika iz Surdulice u 24. minutu. Nije iskoristila jedanaesterac pri rezultatu 0:0.

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na trijumf Arsenala protiv Fulama je 1.80.

Marko Gobeljić je šutirao sa ivice šesnaesterca, a Uroš Stojanović je neoprezno raširio ruku i njom blokirao udarac. Sudija Stanko Ostraćanin je pokazao na belu tačku.

Odgovornost je preuzeo Filipo Falko, ali je šutirao previše slabo. “Pročitao” ga je Stefan Ranđelović i odbranio mu udarac, pa je ostalo 0:0.

Interesantno, Ranđelović je u igru ušao samo četiri minuta pre penala, umesto Ivana Kostića, koji se povredio posle sudara sa Sekuom Sanogom.

NOVA “ŽRTVA” AFRIKANCA Sanogo povredio još jednog igrača!