Celu safudbalsku Evropu, osim naravno navijača Čelsija, zasmejao je čuvar mreže „plavaca“ Eduard Mendi, onim pokušajem driblinga u Lidsu. Ipak, jedan golman je ovog vikenda postao i strelac. Reč je o „jedinici“ Duisburga koji je na meču treće lige slavio kao gost protiv Mepena (3:0).
Brazil: Na meču Palmeiras – Flamengo, naša kladionica nudi kvotu 2.12 za igru ug 3-5.
Miler je izveo slobodan udarac negde sa sredine svoje polovine. Želja mu je bila da nabaci loptu pred šesnaesterac rivala. Međutim, ona je odskočila i u luku iznad njegovog kolega sa suprotne strane završila u mfreži.
Taj pogodak je podsetio na pogodak od pre više decenija, kada je sada počivši Dragan Pantelić dugačkim ispucavanjem savladao Envera Marića na utakmici Radnički Niš – Velež. Pogledajte kako je to ove nedelje učinio Nemac.