ŠPANIJA

Grizman, Mesi i Suarez maltretirali Dmitrovića

,

Lionel Mesi (Foto: Beta/AP)

Maleni Eibar je previše sitan zalogaj za moćnu Barselonu. Aktuelni prvak Španije je u subotu lako izašao na kraj sa njima, trijumfovao rezultatom 3:0 (1:0) i tako se barem na neko vreme vratio na lidersku poziciju.

Kvota u MaxBetu na trijumf Radničkog iz Niša protiv Napretka je 1.33.

Tri puta je golman reprezentacije Srbije, Marko Dmitrović, vadio loptu iz svoje mreže. S obzirom na to da je igrao protiv najefikasnijeg napada u Primeri, može još i da bude zadovoljan.

Tok meča je u velikoj meri odredio brz pogodak gostiju. Već u 13. minutu je Antoan Grizman postigao pogodak, posle fenomenalne asistencije Lenglea iz poslednje linije. Francuz je izašao sam pred Dmitrovića i rutinski ga savladao.

Marko Dmitrović je zaustavio Frenkija de Jonga (Foto: Beta/AP)

Nije naš golman imao šanse ni u 58. minutu. Posle nešto mirnijeg perioda igre, Barselona je ušla u šesnaesterac Eibara sa nekoliko igrača, lopta je došla od Grizmana do Mesija, a takve situacije Argentinac ne promašuje.

Osam minuta kasnije je Dmitrović mogao komotno da se skloni sa gola. Odbrana Eibara se uspavala, pred našim golmanom su završili sami Mesi i Luis Suarez, a Argentinac je nesebično proigrao Urugvajca, koji je potom šutirao na prazan gol i upisao svoje ime na semaforu.