GRUPA B Fantastični golman i prečke ukočili Inter (VIDEO)

,

Sjajna odbrana Trubina u 42. minutu (Foto: Beta/AP)

Inter je i dalje neporažen, ali ni posle drugog kola ne zna za pobedu. Epilogom meča u Kijevu Ukrajinci mogu da budu mnogo zadovoljniji – 0:0.

Kup Italije: Na meču Torino – Leće, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru 1&3-5.

Istini za volju, Konteov tim u kojem je Aleksandar Kolarov presedeo 90 minuta na klupi, bio je mnogo bliži celom plenu. U prvom poluvremenu, fudbaleri Intera su dva puta pogađali prečku. Najpre je to učinio Nikolo Barela u 17. minutu, lepim volej udarcem. Pred kraj poluvremena, Romelu Lukaku je gotovo savršeno izveo slobodan udarac, a junak Šahtjora, golman Trubin je zakačio loptu tek toliko da ona pogodi prečku!

Šansu utakmice je u 54. minutu promašio Lautaro Martinez, čovek koga Inter ceni 111 miliona evra. Posle udarca Brozovića, Trubin je odbio loptu pravo na nogu Argentincu koji je potpuno neometan, u padu sa pet metara promašio ceo gol! Fudbaler takve cene morao bi da reši i znatno složenije situacije od takve.

Svesni da su imali mnogo sreće tokom utakmice, igrači Šahtjora su se trudili da što mirnije privedu meč kraju. Uostalom, pobeda nad Realom u Madridu stavila ih je u poziciju da im bod bude puna kapa.

Uspeli su u nameri. Neporaženi su posle dva kola i duela sa nekadašnjim prvacima Evrope. Tome se malo ko nadao.