GRUPA E Bajern ponižavao tragičnu Barselonu, Radonjiću bod u kijevskom trileru (VIDEO)

,

Alfonso Dejvis i Robert Levandovski (Foto: Beta/AP)

Među fudbalere i navijače Barselone uselio se strah pri samoj pomisli na bavarsku mašinu, posle onog horora u Lisabonu. Prestravljeni, izabranici Ronalda Kumana nisu pošteno ni zapretili Bajernu, i to kod kuće – 0:3 (0:1).

Na meču Atletiko Madrid – Porto, naša kladionica nudi kvotu 4.25 za igru X-1.

Ekipa Julijana Nagelsmana je od početka gospodarila terenom protiv sramotno loše Barse. Bilo je pitanje trenutka kada će veoma dobri Ter Štegen da kapitulira, a to se dogodilo u 34. minutu, uz mnogo sreće. Tomas Miler je pucao sa dvadesetak metara, lopta je usput zakačila Erika Garsiju i završila van domašaja nemačkog golmana.

Ništa bolje domaćin nije izgledao ni posle odmora, a Bajern je duplirao prednost u 56. minutu. Mladi Musijala je pogodio stativu, a kralj svetskih strelaca Robert Levandovski rutinski pogodio mrežu.

Šta misle o iuzdanju miljenika, navijači Barselone su pokazali samo tri minuta kasnije. Dok su napuštali teren, Serhi Roberto i Serhio Buskets su “počašćeni” salvom zvižduka.

Bez ikakvih problema je Bajern održavao prednost, a tačku na ponižavanje domaćina stavio je Levandovski, njegovim drugim golom nekoliko minuta pre kraja.

Sadašnja Barsa, posle odlaska Mesija je tek prosečna ekipa. Za celu utakmicu, nije ni šutnula u okvir gola. Posle svega, dobro je i prošla. Molećivim pogledima prema sudiji Majklu Oliveru, čekali su poslednji zvižduk.

Na Olimpijskom stadionu u Kijevu, viđen je rovovski fudbal. Rivalima je prijao po bod, a domaćinu je VAR u nadoknadi poništio gol za sva tri!.  Nemanja Radonjić je među “orlovima” iz Lisabona zaigrao od 60. minuta.