maxbet

GRUPA E Liverpul sve rešio za minut, Milik srušio Genk (VIDEO)

,

Nabi Keita, strelac prvog gola za Liverpul (Foto: Beta/AP)

Promašivali su “redsi” u Mocartovom gradu, strepeli, a onda sve rešili za minut. Očekivano, vladaju osvajač ide u nokaut fazu Lige šampiona: Salcburg – Liverpul 0:2 (0:0).

Na meču Bajern – Totenhem, naša kladionica nudi kvotu 3.10 za igru ug 5+.

Pravo je čudo kako je prvo poluvreme završeno bez golova. Samo u tom delu igre domaćin je imao šest udaraca u okvir, a engleski tim tri. Već u trećem minutu u strelce je mogao da se upiše Salah, ali je pogodio golmana Stankovića. Na druoj strani ubrzo je klasu pokazao Alison. Brazilac je u istoj akciji čudesno odbranio dva šuta Hvanga!

Sevalo je na sve strane u tih 45 minuta. Golmani su briljirali, posebno Stanković, a promašivali su Salah, Mane, Keita…

I nastavak je otvoren velikom šansom za Egipćanina, bio je neprecizan, baš kao i norveško čudo od deteta Erling Haland, dva minuta kasnije.

A, tada je viđena presuda. Mane je briljantno prošao po levoj strani, centrirao, a omaleni Keita lako glavom pogodio mrežu.

Tačno 100 sekundi kasnije, pobednik je rešen. Ogromnu grešku defanzivca domaćina i pokušaj vraćanja lopte golmanu, rutinski je kaznio Salah.

U Napulju je viđen šou Arkadijuša Milika. Poljak je već u trećem minutu iskoristio neozbiljnost golmana Genka, 17-godišnjeg Vandevorta. Pogodio je još u 26. i 38. minutu iz penala za het-trik i overu prvog mesta u grupi. Tačku je stavio Mertens, takođe sa 11 metara. Prema italijanskim medijima, bio je to i oproštaj Karla Ančelotija od kluba iz Napulja.