GRUPA “F” Au, kakva drama na “Teatru snova”?! Atalanta ispustila 2:0, da li je Ronaldo spasio Olea? (VIDEO)

,

Kristijano Ronaldo doneo pobedu Junajtedu (Foto: Beta/AP)

U 3. kolu “F” grupe bili smo svedoci velike drame na Old Trafordu gde je Mančester junajted posle velikog preokreta pobedio Atalantu 3:2. Tim iz Bergama ispustio 2:0 i nekoliko stopostotnih šansi da uruči cveće Oleu Gunaru Solskjeru.

Na meču Mitjiland – Crvena zvezda, naša kladionica nudi kvotu 1.98 za igru ug 3+.

Danima se piše o tome da Kristijano Ronaldo uveliko radi na smeni Ole Gunara Solskjera. Danas je Portugalac spasio “život” Norvežaninu. Vodili su Italijani sa 2:0, a “CR7” je doneo preokret Junajtedu 3:2.

Atalanta je na “Teatru snova” povela u 15. minutu kada je Zapakosta uposlio Pašalića, a Hrvat matirao De Heu. U 29. minutu novi šamar za domaće navijače, Kupmajners je centrirao, a Demiral je glavom pogodio – 2:0.

Mančester junajted je u drugom poluvremenu krenuo na sve ili ništa. U 48. minutu pokušao je Ronaldo, ali je Muso odbranio. “Crveni đavoli” su se u igru vratili u 53. minutu kada je Rašford pogodio i Old Traford je proključao. Brzo je domaćin stvorio još dve šanse, prvo je šut MekTomineja odbranio Muso, baš kao i šest minuta kasnije Ronaldu. Atalanta je uzvratila u 71. minutu preko Zapakoste, ali je De Hea u dva navrata odbranio.

Mančester junajted je do izjednačenja stigao u 75. minutu, Fernandeš je ubacio loptu, Megvajer je ostao sam na drugoj stativi i sa nekih deset metara pogodio – 2:2. Tri boda “crvenim đavolima” doneo je Ronaldo u 81. minutu posle sjajnog centaršuta Šoua. Sad ostaje da se vidi da li je Ronaldo spasio “život” Solskjeru…

Viljareal je u gostima do nogu potukao Jang Bojs – 4:1. “Žuta podmornica” je povela golom Pina u 6. minutu. Moreno je na 2:0 povisio u 16. minutu. Elia je u 77. minutu vratio “mlade momke” u igru. Moreno i Čukuveze su u 89. i 92. minutu stavili tačku na ovaj meč.