GRUPA F Zenit izjednačio iz nehata, Briž slavio u 93! (VIDEO)

,

Denis je postigao prvi gol za Briž (Foto: Beta/AP)

Premijerni meč grupe F u Sankt Peterburgu između Zenita i Briža, dobio je gost iz Belgije, i to u triler završnici – 1:2 (0:0).

Japan: Na meču Kobe – Kašima, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru ug 4+.

Prvo poluvreme nije bilo preterano zanimljivo, ali je zato nastavak doneo pregršt uzbuđenja. Na kraju, oba gola do pogotka odluke bila su krajnje neobična.

Gosti iz Belgije poveli su pošto je Denis najpre uspeo da stigne loptu milimetar pre nego što ode u gol aut. Viđen je potom karambol u petercu, da bi Denis pokazao da je koju sekundu ranije zaslužio da bude strelac.

Domaćin je izjednačio desetak minuta kasnije. Nemajući kud, hrvatski štoper Dejan Lovren je raspalio sa tridesetak metara. Lopta je pogodila stativu, pa golmana Horvata u leđa i završila u mreži!

Kada se očekivao kraj, Belgijanci su izveli akciju iz udžbenika. U tri poteza su igrači Briža doveli rivala u mat poziciju, strelcu De Ketelaru je ostao najlakši deo posla.