HUMANOST IZNAD SVEGA Nedobitni humanitarni tiket našeg Mirka Aleksića isplatiće MaxBet

MaxBet

,

Mirko Aleksić iz igračkih dana, dok je nastupao za Obilić (Foto: Starsport)

Mirko Aleksić, nekadašnji fudbalski reprezentativac, koji svoju ljubav prema igri i znanje o sportu danas koristi kao Direktor operacija u MaxBet grupaciji, odvojio je vreme da odgovori na poziv i učestvuje u humanitarnoj akciji Mozzart Bet-a. Sastavio je humanitarni tiket namenjen Dečjem selu „Dr Milorad Pavlović” u Sremskoj Kamenici, a pravila su jasna – ako tiket prođe, Mozzart donira iznos dobitka – ako tiket ne prođe, nema dobitka i nema donacije.

U susretu Šenzena i Guangdžua Aleksić je prognozirao pobedu gosta i pogodio. Za Čukarički i Vojvodinu procenio je nerešeni rezultat, na poluvremenu ili na kraju utakmice, kao i za susret Granada i Osasuna. Za duel Muskrona i Klub Briža, kao i za meč između Kardifa i Šefild venzdeja, ocenio je da će svi timovi dati barem po jedan gol.

Nažalost, nije pogodio sve mečeve. Kinezi su ga “ispoštovali”, meč na Banovom brdu je završen rezultatom 0:0, dok je u Velsu bilo 1:1. Međutim, po jedan pogodak su nedostajali u Španiji i Belgiji. Granada je povela u 38. minutu sa 1:0, posle čega se više rezultat nije menjao. Na meču Muskrona i Klub Briža gosti su poveli u 40. minutu golom Hansa Vanakena. Ipak, Muskron nije uspeo da dođe do izjednačujućeg pogotka koji je trebao Aleksiću. Nijedan od pet šuteva domaćina nije završio u mreži i ostalo je 1:0 za Klub Briž.

MaxBet je društveno odgovorna kompanija, a naša ekipa “Humanitarne gerile” redovno pomaže različitim ustanovama širom Srbije i zato veliko hvala Mozzart-Betu što nas je pozvao da i njima pomognemo.

Tiket našeg kolege i nekadašnjeg mladog reprezentativca Mirka Aleksića nije prošao, ali to ne sprečava MaxBet da očekivani dobitak ipak isplati! Promenićemo malo pravila igre i uplatiti iznos od 176.500 dinara na račun Dečijeg sela u Sremskoj Kamenici.

Kroz našu igru humanost je uvek na prvom mestu!