ATP

IDEMO NOVAČE! Đoković izjednačio, epska bitka se nastavlja!

,

Novak Đoković (Foto: Beta/AP)

Odgovor Đokovića stigao je već u drugom setu. Istom merom! Novak Đoković je posle 53 minuta u tom delu meča izjednačio – 3:6, 6:3.

Naša kladionica nudi kvotu 1.85 za pobedu Denvera nad Feniksom.

Novak je već u drugom gemu napravio brejk, ali odmah dozvolio Špancu da uzvrati. Svaki je držao svoj servis do šestog gema, kada je novak došao do tri vezane brejk lopte. Drugu je iskoristio.

Već u sledećem je u tri navrata sjajnim udarcima sprečio rivala da uzvrati, a sa brejk loptama se suočavao i dok je servorao za izjednačenje. Majstorski je sprečio Nadala da se vrati u set i prvu šansu iskoristio.

Epska bitka traje skoro dva sata. I nastavlja se…