MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

JANG BOJS POJAČAVA NAPAD Zvezdin rival doveo centarfora iz Atalante

Nemanja Milunović protiv Jang Bojsa (photo: STARSPORT/ Pedja Milosavljevic)

Fudbaleri Crvene zvezde će se takmičiti u grupi G Lige šampiona sa Mančester sitijem, Red Bul Lajpcigom i dobro poznatim Jang Bojsom, koji je danas završio ozbiljno pojačanje. U pitanju je napadač Atalante – Ebrima Koli.


LA LIGA: Almerija – Selta (22.00), kvota na nerešen ishod u koju je Maxbet postavio iznosi 3.20


Švajcarski klub se ozbiljno priprema sa borbu u nakvalitetnijem klupskom takmičenju, te je u dosadašnjem delu prelaznog roka među svoje redove doveo Darijana Maleša iz Intera za oko dva miliona evra, Sajdija Janka iz Real Valjadolida za pola miliona i Lukaša Lakomija iz Zaglebja za oko milion i po evra.

Ipak, ekipa još uvek nije kompletirana, ali se na tome uveliko radi. Kao i srpski predstavnik, švajcarski je takođe bio u potrazi za napadačem, a deluje da ga je našao u Bergamu. Dvadesettrogodišnji Koli je seniorsku karijeru započeo u Atalanti, gde nije mogao da se izbori za minutažu, pa je bio prinuđen da ide po pozajmicama.

Najpre je igrao za Veronu, pa za Speciju, dok je prošle sezone nastupao za turski Fatih Karagumruk u čijem je dresu na 30 nastupa imao učinak od dva pogotka i deset asistencija. Vratio se u Atalantu, ali Đan Pjero Gasperini očigledno još uvek ozbiljnije na računa na Gambijca, pa je sada poslat na pozajmicu Jang Bojsu, kako bi pomogao švajcarskom prvaku da ostvari što bolji rezultat u Ligi šampiona.