Odlasci se se nastavljaju i još jedan igrač napušta Crvenu zvezdu. Odlazak na pozajmicu sa pravom otkupa se pokazao kao pun pogodak za mladog igrča, koji samo čeka da klubovi ozvniče posao.
ŠVEDSKA: Kvota naše kladionice na igru 3+ u meču Malme – Elfsborg (19:00) je 1.53.
Pre dva meseca je MaxBet Sport najavio ovakav rasplet, a kako saznaje naš portal na stadion „Rajko Mitić“ je stigla ponuda Celja da za 1,2 miliona hoće da u ostave u klubu Jegora Pruceva. Čim se odradi posao, igrač će da potpiše ugovor sa šampionom Slovenije do juna 2028. godine.

Momak rodom iz Krasnodara se dobro pokazao u Sloveniji. Bio je standardani na 33 utakmice postigao je šest golova i zabeležio sedam asistencija, što je nateralo rukovodstvo da ostane u ekipi, kojoj predstoje kvalifikacije za Ligu šampiona.
Prucev je u Zvezdu stigao pre dve godine iz Sočija, za 900.000 evra, a u crveno-belom dresu je zabeležio 11 nastupa. Dobro je procenio da u jakoj konkurenciji neće da ima minutažu i sledi mu nastavak misije u dresu Celja.
Srpski gigant je uspeo da vrati uloženi novac.