
Fudbaleri Partizana od 19.30 gostuju Radničkom iz Niša u šestom kolu Superlige Srbije. Crno-beli su startovali sezonu u domaćem šampionatu sa četiri pobede, pa će niz pokušati da nastave i na Čairu, gde su na poslednjih pet gostovanja slavili svega dva puta.
Trener „parnog valjka“ Srđan Blagojević izveo je praktično najjači sastav na megdan Nišlijama. U poslednjoj liniji starter je Stefan Milić, od kog se očekuje da koristi minute u odsustvu Mateje Milovanovića. Prednost u odnosu na mladog Bogdana Kostića dobio je Demba Sek.
SASTAVI:
Radnički Niš: Manojlović – Petrović, Vitas, Pavlović, M. Ilić – Mijailović, Jamkam – Srećković, V.Ilić, Belaković – Bosić
Partizan: M. Milošević – Roganović, Milić, Simić, Jurčević – Dragojević, Ugrešić – Sek, Vukotić, Trifunović – J. Milošević