ŠPANIJA

Kadiz slavio u meču o kojem će se tek pričati

Bojan Brezovac

,

Duel Kadiza i Valensije u španskoj La Ligi prekinut je na 20 minuta, nakon što je gostujući tim napustio teren zbog incidenta navodno na rasnoj osnovi.

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na trijumf Kristal Palasa protiv Evertona je 2.45.

Incident se dogodio u 30. minutu meča pri rezultatu 1:1, kada je Huan Kala iz Kadiza ušao u duel sa Muktarom Dijakbijem iz Valensije.

Prekid je trajao oko 20 minuta, posle čega je meč nastavljen, a Valensija igra bez Dijakbija koji je zamenjen. Iz Valensije poručuju da potpuno stoje iza svog fudbalera koji je insistirao kod saigrača da se vrate na utakmicu.

Uztakmica je nastavljena a Kadiz je došao do pobede od 2:1 golom Markosa Maura u 88. minutu, ali jasno je da će se dugo pričati o događaju iz Andaluzije.

RASIZAM U ŠPANIJI Račić i njegovi saigrači izašli sa terena u sred meča! (VIDEO)