Kaljari iskočio iz crvene zone

,

Žoao Pedro, strelac trećeg gola za Kaljari (Foto: Beta/AP)

Pritisnut uz zid, Kaljari nije imao kud. Za rivala je imao Rimljane koji ne mogu do Lige šampiona, osim ako ne osvoje Ligu Evrope. Tako izgledaju i prioriteti “vučice” do kraja sezone. Domaćin je slavio u uzbudljivom meču na Sardiniji – 3:2 (1:1).

Na meču Torino – Napoli, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru 2-2.

Već u četvrtom minutu Kaljari je poveo, strelac je bio Likojanis. Odgovor je stigao dvadesetak minuta kasnije kada je izjednačio Karles Perez. Tim rezultatom se orišlo na odmor.

Domaćin je mnogo bolje ušao u nastavak meča i stekao dva gola viška, pošto su precizni bili Marin i Žoao Pedro. Ubrzo je Facio uneo neizvesnost u završnicu, ali brojke na semaforu više nisu menjane. Kaljari je sačuvao pobedu kojom je iskočio iz zone ispadanja.

SERIJA A, 33. kolo

Benevento – Udineze 2:4 (1:2)
(Viola 34, Lapadula 83 – Molina 4, Arslan 31, Larsen 49, Braf 73)

Fjorentina – Juventus 1:1 (1:0)

(Vlahović 29. penal – Morata 46)

Inter – Verona 1:0 (0:0)

(Darmijan 70)

Kaljari – Roma 3:2 (1:1)

(Likojanis 4, Marin 57, Žoao Pedro 64 – Perez 27, Facio 69)

20.45: Atalanta – Bolonja

Đenova – Specija 2:0 (1:0)
(Skamaka 62, Šomurodov 86)
Parma – Krotone 3:4 (1:3)
(Ernani 29, Žervinjo 49, Mihaila 54 – Magaljan 14, Simi 42, 69. penal, Unas 45+1)
Sasuolo – Sampdorija 1:0 (0:0)