MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Kalulu na srpskom poslao poruku direktno „grobarima“ (FOTO)

Aldo Kalulu na "Marakani" (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport)

Nije išlo. Nisu mogli zajedno. Zato su se Aldo Kalulu i Partizan rastali. Omaleni napadač je sada slobodan da sebi pronađe novi klub.

Do raskida saradnje je došlo godinu dana pre isteka ugovora. Partizan, kome je kompanija MaxBet generalni sponzor, je još zimus želeo da proda fudbalera iz DR Konga. Nije uspeo u tome, a Aldo Kalulu je tokom proleća postigao neke važne golove.

Ipak, na početku ove sezone nije bio u prvom planu kod trenera Srđana Blagojevića. Odigrao je šest utakmica svega 250 minuta. Od septembarske reprezentativne pauze se nije pojavio u Humskoj. MaxBet Sport je danas napravio profil potencijalnog reprezentativca DR Konga.

Sada se Aldo Kalulu oglasio, na srpskom jeziku se direktno obratio navijačima Partizana – „grobarima“:

Hvala vam, „grobari“… Zaslužujete svu sreću ovog sveta… Pričaću o vama gde god da idem. Samo jedan Partizan – napisao je Kalulu.

Aldo Kalulu je u Partizan stigao iz Sošoa jula 2023. godine. Za „parni valjak“ je odigrao 88 utakmica, postigao je devet golova uz 11 asistencija. Za selekciju DR Konga je odigrao pet mečeva, a igrao je i za omladince Francuske.