KANONADA Nikolić brojao Miloševiću do šest (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Marko Nikolić ubedljivo slavio protiv Miloševićeve Olimpije (Foto: Starsport)

Veliki broj prijateljskih utakmica odigran je širom Evrope, a nama je jedna utakmica bila posebno zanimljiva. Razlog – bio je to okršaj dvojice srpskih trenera, Marka Nikolića na klupi moskovske Lokomotive i Save Miloševića, novog stratega ljubljanske Olimpije.

Neizvesnosti u ovoj utakmici nije bilo. Ruski klub bio je više nego ubedljiv i slavio sa 6:1 (3:1). Bio je to prvi poraz Save Miloševića na klupi Olimpije, s obzirom da je pre bpet dana debitovao protiv Nefčija i stigao do remija (1:1).

Lokomotiva je povela golom MIrančuka u 13. minutu, da bi osam minuta kasnije Kamano duplirao prednost. Do poluvremena viđena su još dva gola. Prvo je u 44. minutu Elšnik ulio nadu Slovencima smanjivši na 2:1, ali samo minut kasnije u strelce se upisao Lisakovič, pa je Lokomotiva na poluvremenu imala dva gola prednosti.

U nastavku su još tri lopte završile u mreži Olimpije. Najpre je Kamano postigao svoj drugi gol u 60. minutu, da bi tačku na ubedljiv trijumf ekipe Marka Nikolića stavio Nikitin golovima u 83. i 89. minutu. Dodajmo da je Milošević mogao da prođe i lošije, jer je Lokomotiva u 79. minutu promašila jedanaesterac.