KAO DA NIJE BIO POVREĐEN Prijović sa dva gola zaludeo Arape (VIDEO)

,

Aleksandar Prijović (Foto: Starsport)

Brzo je srpski fudbaler Aleksandar Prijović ostavio iza sebe povredu zbog koje je iznenadno otkazao poziv selektoru reprezentacije Srbije Mladenu Krstajiću za mečeve sa Nemačkom i Portugalijom. Kao da mu ništa nije bilo, odigrao je čitav meč četvrtfinala Kupa Kralja Saudijske Arabije, i sa dva gola je odveo Al Itihad do pobede nad Al Batinom sa 4:3 (1:2).

Kvota u MaxBetu na pobedu Porta nad Bragom je 2.35.

Loše je počelo po tim iz Džede, gosti su posle 38 minuta vodili sa 2:o. A onda je na scenu stupio nekadašnji golgeter Legije i PAOK-a.

Najpre je u 44. minutu bio precizan iz jedanaesterca, pošto je poslao golmana u pogrešnu stranu u odnosu na loptu.

Potom je sjajnom kretnjom doneo i izjednačenje. Na početku drugog poluvremena je Al Itihad krenuo u inicijativu, a u 58. minutu je naš fudbaler dobio upotrebljiv centaršut sa levog krila. Savršeno se kretao, stigao je do lopte pre protivničkog golmana i postigao pogodak za 2:2.

Najbolje je da sami čujete na priloženom snimku reakciju komentatora posle tog pogotka.

Posle toga su Al Harbi u 69. i Romarinjo u 73. minutu doneli sigurnu prednost Al Itihadu, a gosti su preko Džonatana uspeli samo da ublaže poraz. U poslednjih petnaestak minuta nisu uspeli da stignu do izjednačenja.

Inače, Prijović je igrao i u petak prvenstvenoj utakmici protiv Al Fajsala (3:2), prvoj Al Itihada od kako je završena pauza zbog mečeva reprezentacija.