Ekspedicija Crvene zvezde stigla je u Kataloniju, ali vremena za razgledanje grada nije bilo. Izabranici Saše Obradovića su odmah po dolasku produžili u čuvenu dvoranu Blaugranu, gde su odradili trening pred sutrašnji okršaj sa Barselonom (petak, 20.30).
Klub se oglasio na društvenim mrežama snimkom od 30 sekundi koji je odmah „zapalio“ maštu pristalica crveno-belih.
Ova tri detalja su razbesnela Špance – da li su sudije pomogle Zvezdi?
Fokus na maksimumu: Prštalo na treningu
– Nema vremena za odmor. Naš tim je već prionuo na posao – Zvezda je pokazala kadrove zagrevanja, šuterskih vežbi i ozbiljnog drila na parketu na kojem će sutra tražiti novi evropski „brejk“.
Atmosfera u ekipi deluje radno i fokusirano, što je jasan znak da se u Barselonu nije otišlo sa belom zastavom iako je ekipa izmorena prethodnim iscrpljujućim mečevima.