Srušen Kragujevac, Inđija na korak do povratka u Superligu

,

Ništa od povratka Radničkog iz Kragujevca u Superligu Srbije ove sezone. Inđija je priredila iznenađenje u Šumadiji u baražu, i prošla dalje posle boljeg izvođenja penala.

Juventus čeka Atalantu u 20:30. Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,40 na pobedu domaćina.

Posle 90 minuta igre pred oko 3.000 navijača na semaforu je ostalo 1:1. Domaći su imali dobar rezultat od 23. minuta, kada je prednost Radničkom doneo Jovan Lukić. Međutim, domaćin je brzo izjednačio, golom Srđana Dimitrova u 41. minutu.

Do kraja meča se rezultat nije menjao, pa su usledili jedanaesterci.

Strelac jedinog gola za domaćina Dimitov otvorio je seriju i promašio. A, onda je krenula crna serija Kragujevčana. Sa 11 metara redom su neuspešni bili Todorović, Kovačević i Grbović.

Za to vreme na drugoj strani pogađali su Ilić i Rogač. Na kraju 3:0 posle penala, pa sada Inđija isčekuje 21 čas kada će saznati ko će biti 14. u Superligi. Sa njima će igrati za plasman u najviši rang.