REPREZENTACIJE

Kraj kvalifikacija za Crnu Goru

,

Duel Radunovića i Masopusta (Foto: Beta/AP)

Kvalifikacije su završene za Crnu Goru. Porazom od Češke 0:3 (0:0), pobegao je i poslednji voz za prolaz na EURO 2020.

Na meču KONKAKAF Lige nacija Portoriko – Gvatemala, naša kladionica nudi kvotu 3.85 za igru X-2.

Sve je rešeno za četiri minuta drugog poluvremena. U tom intervalu su Souček i Masopust gostima doneli prednost. Tačku je stavio iskusni Darida, sa penala u petom minutu nadoknade.

Najviše golova viđeno je u Londonu, gde je Engleska neozbiljno dočekala fudbalere tzv. Kosova. Gordi Albion je u prvom poluvremenu dao čak pet golova, blistao je mladi Sančo, a u nastavku se obrukao Kejn, kada nije ismkoristio penal.