KRAJ SEZONE Ko uzima titulu, ko ide u Evropu, a ko u Čempionšip?

Ostalo je još svega dva kola (nekima i tri ili četiri kao što je slučaj sa Brajtonom) do kraja još jedne sjajne sezone Premijer lige. Neću dužiti previše već ćemo odmah preći na moja očekivanja za konačan plasman na kraju sezone. Znate kako kažu: flaster uvek treba skinuti brzo kako bi što manje bolelo? E, … Nastavi sa čitanjem KRAJ SEZONE Ko uzima titulu, ko ide u Evropu, a ko u Čempionšip?