KRIZA Ne pomaže ni Radonjić, Marselj opet izgubio

,

Olimpik iz Marselja je u žestokoj krizi. U sredu je doživeo novi poraz u Ligi 1. U zaostalom meču 9. kola, u Marselju je kao gost slavio Lens sa 1:0 (0:0).

LIGA 1: Kvota u MaxBetu na pobedu PSŽ protiv Monpeljea je 1.20.

Bio je to drugi uzastopni poraz Olimpika u francuskom šampionatu, u kojem je u poslednjih pet kola osvojio samo četiri boda. Plen im je ovog puta odneo Simon Bokote Banza, pogotkom u 59. minutu.

Ubrzo zatim, četiri minuta kasnije, u igru je za Marselj ušao srpski reprezentativac Nemanja Radonjić. Međutim, ni on nije pomogao domaćima. Do kraja utakmice se Lens odbranio i osvojio je sva tri boda.