KRSTAJIĆU, JESI LI VIDEO OVO? Prijović sa dva gola srušio Aris u derbiju Soluna

,

Trenutak kada je Aleksandar Prijović postigao odlučujući gol (Foto: Printskrin)

Srbin je junak crno-bele strane Soluna! Naš reprezentativni napadač Aleksandar Prijović postigao je dva gola i doneo svom PAOK-u preokret u gradskom derbiju sa Arisom 2:1 (1:1).

Sve je prštalo u ovom čuvenom grčom derbiju. Već u drugom minutu je domaći Aris poveo golom Garsije. Međutim, to nije obeshrabrilo PAOK.

Prijović je prvi gol postigao u 36. minutu iz jedanaesterca, a potom je i Aris imao u 66. minutu priliku da vrati prednost sa bele tačke. Junes je bio neprecizan.

Da se ne završi miroljubivom podelom bodova pobrinuo se Prijović u 84. minutu. Sjajno je utrčao u prostor i reagovao na asistenciju El Kadurija za 2:1. Odmah posle toga ga je zamenio u igri Kerelis, kako bi pojačao odbranu. Taj potez je bio dobar, te je PAOK osvojio tri boda, kojima je sačuvao prvo mesto na tabeli Grčke posle sedam kola.

Pitamo se samo hoće li ova Prijovićeva minijatura konačno ubediti selektora “orlova” Mladena Krstajića da mu pruži šansu i značajniju minutažu u reprezentaciji. Naš napadač trenutno deli prvo mesto na listi strelaca u šampionatu Grčke sa Erikom Jendrišekom, koji je takođe postigao pet golova.