KUP ITALIJE Milan preskočio Torino tek posle produžetka

Milena Kovacevic

,

Hakan Kalhanoglu bio je dvostruki strelac za Milan (Foto: beta/AP)

Tek posle produžetka Milan je izborio učešće u polufinalu Kupa Italije. Torino je bio žilav rival, trebalo je vremena da se probije zadnja linija odbrane “bikova”. Na kraju, možda i velikih – 4:2 (2:2, 1:1) za roso-nere.

KUP FRANCUSKE: Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,75 na pobedu Olimpik Marselja protiv Strazbura. Meč je zakazan za sredu u 21:05.

Domaćin je dobro počeo, poveo golom Bonaventure u 12. minutu. Međutim, Bremer je doneo izjednačenje 20 minuta kasnije.

Na “Đuzepe Meaci” je zavladao muk, kada je dvostruki strelac za Torino u 71. minutu doneo prednost gostiju. I delovalo je da će Torinjani dalje, ali… Ispostavilo se da je pravi potez bilo uvođemnje Hakana Kalhanoglua u igru. Turčin je na teren zakoračio u 82. minutu, a ponda u nadoknadi prvo doneo produžetke Milanu, a u 106. i prednost, koja je, ispostavilo se, prelomila susret.

Tačku na susret, tri minuta kasnije, stavio je Ibrahimović.