KUP ITALIJE Milan siguran, “dama” silna i bez Ronalda

,

Lep gol Dibale, treći za Juventus (Foto: Beta/AP)

Fjorentina je u sredu popodne iznenadila Atalantu u osmini finala Kupa Italije, ali Milan i Juventus nisu dozvolili senzacije. “Rosoneri” su bili ubedljivi protiv SPAL-a – 3:0 (2:0).

Naša kladionica nudi kvotu 1.95 za pobedu Rome na gostovanju Parmi.

Sve je u Milanu bilo rešeno u prvom poluvremenu. Pjontek je u 20. minutu rutinski rešio situaciju jedan na jedan sa golmanom tima iz Ferare. Prednost je u 44. minutu lepim udarcem duplirao Kastiljeho. Tačku na meč stavio je Teo Ernandez u 66. minutu.

Juventus je bio još ubedljiviji u susretu sa Udinezeom – 4:0 (2:0). U odsustvu Kristijana Ronalda, mrežu “zebri” pogađali su Iguain (16.), Dibala (26. penal, 57) i Daglas Kosta, takođe iz penala u 61. minutu.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv Torina. Protivnik Juventusa biće bolji iz duela Parma – Roma.