NEMAČKA

KUP NEMAČKE Akcijom iz udžbenika, “milioneri” srušili “koltove” (VIDEO)

,

Sančo sa saigračima slavi gol odluke (Foto: Beta/AP)

Duel dve Borusije dobila je gostujuća. U četvrtfinalu Kupa Nemačke: Borusija Mengengladbah – Dortmund 0:1 (0:0).

Na meču Lajpcig – Volfsburg, naša kladionica nudi kvotu 2.95 za igru 1-1.

Iako je izostao veći broj golova, bila je to odlična utakmica. Ređale su se prilike na obe strane, goste nije poremetila ni rana povreda odličnog levog bočnog Rafaela Gereira već u petom minutu.

Pre gola odluke, mrežu je zatresao Erling Haland. Međutim, pogodak posle lepe akcije je poništen zbog prethodnog faula.

Trenutak odluke viđen je u 66. minutu. Bio je to savršen, školski izveden kontranapad. Lopta je stigla do Džejdona Sanča koji je lako iskoristio čistinu pred sobom i uz blagiu pomoć stative odveo “milionere” u polufinale.

Gosti su na kraju ostali i sa čovekom manje, zbog drugog žutog kartona za Dauda. Domaćin ipak nije uspeo da odvede meć u produžetke.