KUP SRBIJE Napredak preokretom eliminisao Žarkovo

,

Fudbaleri Napretka (Foto: Starsport)

Napredak je prvi učesnik osmine finala Kupa Srbije. Kruševljani su kao domaćini posle preokreta savladali Žarkovo – 2:1 (0:1).

Liga šampiona: Na meču Lacio – Dortmund, naša kladionica nudi kvotu 3.20 za igru 2-2.

Gosti iz beogradskog predgrađa poveli su već u petom minutu golom mladog napadača Nikole Dišića. Do kraja prvog dela meča, rezultat nije menjan.

Izjednačio je Srđan Kocić u 58, a pobedu Napretku doneo je Lazar Milošev u 83. minutu. Bio je to prvi uspeh Gorana Stevanovića, nekadašnjeg trenera Partizana na klupi kruševačkog tima.

Ostale utakmice šesnaestine finala na programu su u sredu. Meč između Crvene zvezde i Zlatibora biće odigran naknadno zbog učešća crveno-belih u Ligi Evrope.