LIGA EVROPE

KVALIFIKACIJE ZA LE Omonija šokirala Antverpen, Mladenoviću remi u Pragu

,

Filip Mladenović (Foto: Starsport)

Omonija je prošlog leta šokirala Zvezdu, a sada bi isto mogla da učini sa Antverpenom. Iako favorizovani, Belgijanci se nisu snašli na kiparskoj vrelini i ekipa iz Nikozije na revanš plej-ofa odnosi dva gola viška -4:2 (1:1).

Na meču Santa Klara – Partizan, naša kladionica nudi kvotu 2.85 za igru ug 3+.

Gost je poveo, ali je izjednačujući pogodak bio uvod u potpuni preokret. Kakulis je početkom nastavka doneo vođstvo kiparskom timu, Loizu drugim golom povisio na 3:1, a posle buđenja Antverpena, konačan rezultat postavio Atiemven.

Vatrometno poluvreme viđeno je u Pragu. Legija je dva puta vodila, ali je Slavija do odmora uspela da stigne. U nastavku je viđen znatno mirniji meč.

Bez pobednika je završen i meč u Danskoj. Galatasaraj je vodio od sredine prvog poluvremena, Randers se početkom drugog dela izborio za remi. Filip Mladenović je u timu iz Varšave odigrao ceo meč.