KVALIFIKACIJE ZA LŠ Sutjeska golčinom bivšeg Nišlije šokirala Bratislavu u 95. minutu (VIDEO)

,

Damir Kojašević u dresu Radničkog (Foto: Starsport)

Odigrane su još dve utakmice 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Ferencvaroš je u Budimpešti priredio iznenađenje i savladao Ludogorec sa 2:1 (1:1), i tako se stavio u dobar položaj pred revanš meč u Bugarskoj sledeće nedelje.

Kvota u MaxBetu na igru “1-1” na meču Čukaričkog i Banantsa je 1.85.

Neočekivan rezultat smo videli i u Bratislavi, gde je šampion Crne Gore, Sutjeska, u 95. minutu izvukla dobar rezultat protiv Slovana – 1:1 (0:0).

U glavnom gradu Slovačke smo mogli da gledamo odličnu, ofanzivnu utakmicu sa velikim brojem šuteva ka oba gola. Više ih je uputio Slovan, za koji su igrali naši internacionalci Dejan Dražić i Aleksandar Čavrić. Ipak, otpor hrabrih Crnogoraca su slomili tek u 82. minutu, kada je slovenački reprezentativac Andraž Šporar postigao pogodak.

Delovalo je da je to sve, do revanša u Nikšiću, ali će pred svojim navijačima Sutjeska ipak započeti utakmicu sa pozitivnim rezultatom. Za to se pobrinuo 32-godišnji vezista Damir Kojašević u 95. minutu, na zaista fenomenalan način. Gol koji je doskorašnji fudbaler Radničkog iz Niša dao sa velike udaljenosti će se dugo vrteti na TV špicama.