ŠPANIJA

LA LIGA Preporođena Valensija promarširala i kroz Pamplonu (VIDEO)

,

Definitivno je Pepe Bordalas, godinama čudotvorac sa Hetafeom, preporodio jednog od velikana španskog fudbala. “Slepi miševi” godinama nisu bili na čelu ligaškog karavana. Posle pobede u Pamploni, bar privremeno su zauzeli mesto kolovođe: Osasuna – Valensija 1:4 (1:1).

Na meču Real M. – Selta Vigo, naša kladionica nudi kvotu 2.90 za igru 1&4+.

Prema uvodu meča, nije izgledalo da će domaćin da pretrpi ubedljiv poraz. Na asistenciju Darka Brašanca, Monkajola je već u 8. minutu pogodio za prednost Osasune. Gosti su izjednačili u 26. pogotkom Maksija Gomeza.

Uvod u pad domaćeg tima bio je autogol Ernandeza u 50. minutu, a samo pet minuta je Gonzalo Gedeš povećao prednost Valensije. Tačku na trijumf stavio je Alderete u 73. minutu, i to pošto je prethodno VAR poništio gol Brašanca.

Nekadašnji vezista Partizana odigrao je celu utakmicu. Na drugoj strani, Uroš Račić je pobedu saigrača gledao kao rezervni fudbaler.