LA LIGA Projektil Gudelja potopio Majorku, slavlje Atletika u Baskiji (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Nemanja Gudelj proslavlja pobedonosni gol protiv Majorke (Foto: FK Sevilja)

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj obeležio je subootu na terenima La Lige. Njegova sevilja trijumfovala je na gostovanju Majorci rezultatom 1:0, a upravo je Gudelj bio strelac tog jedinog gola.

Brazil: Na meču Flamengo – Atletiko-MG, naša kladionica nudi kvotu 4.15 za igru 1-1.

I to kakvog gola! U 53. minutu dobio je loptu na oko 35 metara od gola, krenuo korak-dva, a onda poslao pravi projektil u desni gornji ugao, tamo gde golman Majorke Predrag Rajković nije mogao ništa da uradi, osim da paradom ulepša fantastičan gol svog saigrača iz reprezentacije Srbije.

madridski Atletiko preživeo je vruće gostovanje u Baskiji i odneo tri boda iz Bilbaa. Postigli su Madriđani gol u 10. minutu, ali je pogodak Morate poništio VAR, jer mu je prethodio faul. Ipak, pogodak grizmana u drugom minutu nastavka bio je dovoljan za slavlje Atletika. Domaćima nije pomogla ni desetominutna nadoknada vremena da stignu do boda.

Zato, međutim, dva gola Kavanija nisu bila dovoljna da Valensija kod kuće trijumfuje protiv Elčea koji je uzeo bod. Plen su podelili i Đirona i kadiz, s tim što su domaći izjednačili iz penala u 11. minutu nadoknade!