ŠPANIJA

LA LIGA Spektakularan preokret Osasune, Rajo pregazio Granadu

,

Kadiz je do nadoknade vremena imao pobedu u rukama, a onda je za četiri minuta izgubio sve u duelu sa Osasunom – 2:3 (1:0). Vodio je domaćin dva puta golovima Aleksa Fernandeza, ali je ostao praznih šaka.

Kolumbija: Na meču Santa Fe – Amerika De Kali, naša kladionica nudi kvotu 3.50 za igru 1-1.

Prvo izjednačenje gostima iz Pamplone doneo je Kiko sa penala u 60. minutu, a drugo u 91. minutu sa istog mesta Roberto Tores. Isti igrač bio je asistent davidu garsiji koji je u petom minutu nadoknade šokirao domaćina.

U predgrađu Madrida je stradala Granada. Rajo Valjekano je već na poluvremenu imao velikih 3:0. Katastrofu gostiju iz Andaluzije najavio je Komesana u 58. minutu, ali brojke na semaforu do kraja nisu menjane.