Fudbal

LEPŠI FUDBAL SE IGRA VAN BEOGRADA Duronjić protiv Steaue situaciju jedan na jedan sa golmanom rešio u stilu Mesija (VIDEO)

,

Gol Borka Duronjića (Foto: Printscreen)

TSC iz Bačke Topole vodi na poluvremenu protiv desetkovane nekadašnje Steaue, a sada FCSB-a, sa 2:1. Prelep drugi gol postigao je Borko Duronjić.

Tim sa severa Srbije poveo je već u 11. minutu kada je Milićević posle centaršuta Zeca pogodio glavom – 1:0. Ipak, prelepu akciju u Senti videli smo tri minuta kasnije.

Lukić je izbacio Duronjića u kontranapad, ovaj je izašao jedan na jedan sa golmanom FCSB-a Dukanom i elegantno ga lobovao sa nekoliko metara. U stilu Lionela Mesija.

Nažalost, nedugo zatim krenulo je niz vodu. Prvo je Koman u 25. minutu smanjio na 2:1, da bi Ponjević u 44. minutu zaradio drugi žuti karton, to jest crveni. Pakao čeka TSC do kraja utakmice.