NEMAČKA

Leverkuzen izdržao nalet “baksuznog” Hanovera, kojem je sneg sprečio siguran gol (VIDEO)

Bojan Brezovac

,

Fudbaleri Hanovera pokazali su šta je nemački mentalitet. Iako su gubili sa 2:0 nikada nisu gubili borbeni duh protiv Bajern Leverkuzena. Ipak gosti su na kraju slavili sa 3:2.

Istakli smo da je Bajern vodio sa 2:0, ali u drugom poluvremenu je viđena velika ofanziva domaćina. U 73. minutu je stajalo 2:2, a domaći navijači su se nadali velikom preokretu.

Ipak, svaka nada je ugašena u 87. minutu. Hvarc postiže gol, gosti slave i odlaze sa tri boda u džepu.

Nestvarna scena desila se pri rezultatu 2:0. Velika prilika ukazala se Japancu Haragučiju, svi na stadionu su već videli loptu u mreži pošto je napadač Hanovera zaobišao golmana i uputio udarac, čak se i defanzivac gostiju pomirio sa već izvesnim ishodom.

Međutim, beli pokrivač sve je pokvario, lopta je usporila u snegu i zaustavila se negde na gol-liniji, a defanzivac Bajera je pokupio i odneo daleko od gola.