LIGA 1 Bordou minimalac dovoljan za slavlje

,

Detalj sa meča u Renu (Foto: Beta/AP)

Šampionat Francuske nastavljen je pobedom Žirondinaca u Renu, tek drugom u gostima od početka sezone. Za tri boda i skok u gornji deo tabele bio je dovoljan pogodak Hatema Ben Arfe iz 37. minuta: Ren – Bordo 0:1 (0:1).

Francuska 2: Na meču Amijen – Klermon, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru ug 3+.

Akcija uoči gola bila je ujedno ubedljivo najbolja u prvom poluvremenu, pa i do kraja meča. Ben Arfa je primio loptu u blizini kaznenog prostora, pronašao prostor i vrlo preciznim udarcem pogodio cilj.

I bilo je to sve. Domaćin je u nastavku pokušao da izjednači, ali od devet udaraca prema golu Bordoa, nijedan nije išao u okvir.

Iako je Bordo branio prednost, srpski defanzivac Vukašin Jovanović ostao je na klupi tokom svih 90 minuta.