LIGA 1 Fenomenalna asistencija Ristića u goleadi u Monpeljeu, novi poraz Remsa (VIDEO)

,

Mihailo Ristić asistent u goleadi Monpeljea i Strazbura (Foto: Starsport)

Pravi vatromet smo gledali u Monpeljeu gde je domaćin sa 4:3 pobedio Strazbur. Bio je to dvoboj dva srpska reprezentativca Stefana Mitrovića i Mihaila Ristića, a slavio je i bolji bio levi bek.

FRANCUSKA Lil od 21 čas dočekuje Lorijen, kec na domaćina u kladionici MaxBet je 1.60.

Monpelje je poveo u 8. minutu posle kornera Savanijea, glavom je pogodio Mendeš. Samo pet minuta kasnije je Sambia centrirao, a Delor je postigao prvi od dva gola. Strazbur se u igru vratio iz penala u 22. minutu, a strelac je bio Lala. Samo četiri minuta kasnije gostima je dosuđen još jedan penal, a sada je precizan bio Dialo.

Domaćin je poveo sa 3:2 u 31. minutu, sjajno je centrirao Ristić, a Delor je bio precizan glavom. Do kraja prvog dela igre gosti su izjednačili, asistirao je strelac prvog gola Lala, a pogodio je Ažorke. Pobedu Monpeljeu doneo je Labord golom u 68. minutu na dodavanje Delora.

Rems je na svom terenu poražen od Nima 1:0, a Rajković nije bio na golu domaćina zbog povrede. Lens je slavio u gostima sa 1:0.

LIGA 1 – 11. KOLO

Nant – Mec 1:1 (1:1)