LIGA 1 Pobeda Bordoa u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

Radomir Djurovic

,

Roman Jaremčuk iz Bordoa (Foto: Beta/AP)

Pravi derbi odigrali su Bordo i Monako u drugom kolu Lige 1. Domaći su pobedili 2:1, a oba gola je postigao Kamano u 48. minutu i drugom minutu sudijske nadoknade. Jedini gol za goste je dao Pelegri. Mogao je Bordo i ranije da reši pitanje pobednika, ali u 86. minutu Samjuel Kalu nije iskoristio penal.

Fudbaleri Gengana pretrpeli su i treći poraz ove sezone u Ligi 1. Oni su kao gosti izgubili od Lila 3:0 (2:0). Dvostruki strelac je bio Bamba, a jednom je mrežu zatresao Portugalac Kseka.

Gosti su meč završili sa desetoricom jer je u u 81. minutu Kerbat dobio direktan crveni karton.

Posle tri kola Lil još nema poraz. Pobedio je dva meča, a remizirao je u prošlom kolu protiv Monaka (0:0).