LIGA 1 Goleada u Monaku, Marselj posle preokreta do pobede

Milena Kovacevic

,

Nemanja Radonjić proveo je poslednjih nekoliko minuta na terenu (Foto: Beta/AP)

Sedam golova u Monaku dovoljno govori o tome kakav je fudbal viđen u duelu istoimenog domaćina i Olimpika iz Marselja. Bodovi su bili neophodni i jednima i drugima, pa će ovaj duel u lepšoj uspomeni da ostane igračima gostiju – 3:4 (2:2).

Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,15 na pobedu PSŽ protiv Real Madrida u Ligi šampiona.

Monako je najavio ofanzivu već u 17. minutu, kada je sa bele tačke došao do prednosti. Sigurni realizator bio je Ben Jeder, posle penala koji je skrivio Kamara, pošto je rukom pokušao da promeni lopti pravac. Isti igrač bio je strelac i desetak minuta kasnije.

Ipak, u samo tri minuta, Olimpik je došao do izjednačenja. Benedeto je prvi od dva pogotka postigao u 38. minutu, posle odličnog pasa Germana, strelca izjednačujućeg pogotka u 41. minutu.

Samo 15-ak minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno timu iz Marselja da dođe do preokreta. Pajet je postigao možda najllepši pogodak na meču.

Na velikih 4:2 postavio je Benedeto, drugim golom, dok je u 75. Keita postavio konačan rezultat.

Poslednjih nekoliko minuta susreta na terenu je proveo i Nemanja Radonjić.