LIGA 1 Lil preskočio Lion, stao iza vodeće trojke

Milena Kovacevic

,

Derbi sredine tabele 16. kola bio je na programu u Lionu. Istoimeni domaćin dočekao je Lil i položio oružje pred njim – 0:1.

LIGA 1: Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,50 na pobedu Monpeljea protiv Dižona. Meč je zakazan za sredu u 19 časova.

Po nepisanom pravilu, jedni napadaju, drugi kažnjavaju. Domaćin je imao inicijativu, atakovao na gol gostiju, ali nije uspevao da nađe lopti put u mrežu. Lopez je sjajno intervenisao u 13. minutu, kada je fudbaler Lila, Osimen, šutirao sa 11 metara.

Istio igrač poslao je u 68. minutu sjajnu loptu za Ikonea, koji je ušetao u kazneni prostor i sa desetak metara pogodio mrežu i doneo pobedu Lilu.

Posle vodećeg pogotka gostiju Dembele je mogao da donese izjednačenje, ali je njegov pokušaj izblokiran.

LIGA 1 – 16. KOLO