LIGA 1 Lion pobedio “fenjeraša”, spreman je za Barsu (VIDEO)

Radomir Djurovic

,

Nabil Fekir je doneo pobedu Lionu (Foto: Beta/AP)

U Drugom meču 25. kola Lige 1 Lion je na svom terenu pobedio poslednjeplasirani Gengan 2:1 (2:1). Domaći su tako pokazali da su psremni za meč protiv Barselone u Ligi šampiona. Prva utakmica osmine finala igra se u utorak od 21 sat u Francuskoj.

Namučio se Lion protiv ekipe koju mnogi već vide u nižem rangu. Poveli su domači golom Terijera u 15. minutu, a izjednačio je Eboa u 21. Konačan rezultat je postavio Nabil Fekir u 35. minutu.

Lion je ostvario 13. pobedu ove sezone i na dobrom je putu da obezbedi plasman u Ligu šampiona. Gengan je nastavio da posrće i ostvario je 16. poraz. Ove sezone ekipa je pobedila samo tri puta i najverovatnije će da se preseli u niži rang.