LIGA 1 Lion u finišu slomio bezopasni Monako (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Duel strelca prvog gola za Lion Ekombija i Agilara iz Monaka (Foto: Beta/AP)

Tri boda ostala su u Lionu. Posle svega viđenog zasluženo, jer Monako za 90 minuta nije uspeo da stvori nijednu ozbiljnu šansu. Istina, i one za Lion mogu se prebrojati na prste jedne ruke, ali svoje dve domaćini su iskoristili i slavili rezultatom 2:0.

Italija: Na meču Empoli – Atalanta, naša kladionica nudi kvotu 2.40 za igru 2-2.

Odigrali su Lion i Monako prilično tvrdu utakmicu, bez mnogo šansi i nekih većih uzbuđenja pred oba gola. U prvih 45 minuta vredi izdvojiti samo detalj iz 27. minuta, kada je Ekombi bio u šansi, šutirao je sa desetak metara, a golman Monaka Nubel fantastično odbranio.

U drugom poluvremenu Lion je imao duplo više loptu u svom posedu, ali do pobede je domaćin stigao tek u finišu utakmice. Najpre je u 74. minutu dosuđen penal za ekipu Liona, intervencija iz VAR sobe nije bila potrebna, a Ekombi je bio siguran realizator.

Očekivalo se da posle toga ekipa iz kneževine krene ozbiljnije ka golu Liona, ali domaći su odigrali mudro, da bi u prvom minutu nadoknade vremena, posle asistencije Emersona, Denajer stavio tačku na ovu utakmicu i trijumf Liona.

(Danilo 69, Mbape pen 87 – Fuljini 36)

VLAHOVIĆ NA UDARU, TRENER GA BRANI: Gladan je golova, pokazao je to u dresu reprezentacije Srbije!

SRPSKI, A EVROPSKI DERBI Novi Beograd bolji od Radničkog, blistali olimpijski šampioni