LIGA 1 Mitrović pregazio “kneževe”, pogodio i Jovetić (VIDEO)

,

Stefan Mitrović, kapiten Strazbura (Foto: Starsport)

Strazbur je neubedljivo počeo sezonu, ali sada je već na domak Evrope. Predvođena kapitenom Stefanom Mitrovićem, ekipa iz Alzasa je promarširala kroz Monako – 3:1 (1:0).

Na meču Lion – Tuluz, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru 1&3-5.

Pobeda gostiju najavljena je pred kraj poluvremena. Sredinom nastavka je postala sasvim opipljiva, a tačku je stavio Srbin. Mitrović je posle kornera postigao vrlo lep gol za potpuno demoliranje “kneževa”. U timu domaćina, prvi put u sezoni u ligaškom meču, od 59. minuta zaigrao je Stevan Jovetić. Nekadašnji fudbaler Partizana je povratak na teren obeležio golom.

Rems tone sve brže, jer ni odlični Predrag Rajković nije uspeo da spreči poraz od Meca, koji se “čupa” iz opasne zone. Isto je učinio Brest, pobedom protiv Amijena, direktnog rivala u borbi za opstanak. Među “davljenicima” ostaje Nim, kojem je u finišu meča VAR poništio gol za izjednačenje u Sent Etjenu.

Pobedom nad Dižonom, sa Damijenom Le Talekom u poslednjoj liniji odbrane, Monpelje je zadržao dobru poziciju u borbi da se domogne Lige šampiona. Sada za tom pozicijom zaostaje četiri boda, uz meč više.