LIGA 1 Monpelje najzad dočekao pobedu kod kuće nad “kneževima”

,

Desilo se i to. Monpelje više od 25 godina nije pobedio “kneževe” na svom terenu. Do ove subote uveče i ubedljivih 3:1 (2:0). Mole i Mendes su u poslednjoj trećini prvog poluvremena najavili uspeh, Delor potvrdio, a Ben Jeder samo ublažio poraz Monaka. Sve je bilo definitivno jasno kada je Golovin dobio drugi žuti karton.

Na meču Ren – Rems, naša kladionica nudi kvotu 1.65 za duplu šansu X2.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Demijen Le Talek odigrao je svih 90 minuta u timu domaćina. Mihailo Ristić je na gterenu bio od 82. minuta, dok je Petar Škuletić pobedu Monpeljea gledao sa klupe.

Nant je giolom u poznom delu meča pobedio Nicu i nastavio seriju odličnih rezultata. Sada je drugi. Isto je učinio i Bordo, lakom pobedom u Tuluzu koju je “pogurao” najbrži gol sezone. Vukašin Jovanović nije bio u protokolu.

Borba za opstanak u Ligi 1 biće, čini se, nikad neizvesnija. Drugu uzastopnu pobedu zabeležio je Dižon, dok je Brest produbio krizu Meca.