LIGA 1 Nejmar vodi do titule

Zeljko Mutavdzic

,

Nejmar je postigao oba gola u Lilu (Foto: Beta/AP)

Kiks Marselja protiv Anžea na svom terenu u subotu iskoristio je Pari Sen Žermen, koji je u derbiju 21. kola pobedio Lil u gostima sa 2:0 (1:0).

LIGA 2: Kvota na nerešeni ishod na meču Avr – Troa je 3.00 Utakmica se igra u pondeljak od 20.45.

U duelu šampiona i vicešampiona nije bilo neizvesnosti. Briljirao je dvostruki strelac Nejmar. Brazilski sueprstar je načeo mrežu domaćina u 28. minutu, da bi početkom dugog poluvremena sve dileme oko pobednika rešio “karioka” golom sa beče tačke.

“Sveci” imaju 10 bodova više u odnosu na najbližeg konkurenta Marselja, pa će odbrana krune za četu Tomasa Tuhela verovatno biti samo stvar rutine.