LIGA 1 Nezadrživi Sent Etjen, pao i Marselj

,

Denis Buanga, strelac drugog gola (Foto: Beta/AP)

Čudan je taj Marselj. U prošlom kolu Lige 1 pobedio je “svece” u sred Pariza, a u četvrtak, u zaostaloj utakmici prvog kola, poražen je kod kuće od Sent Etjena – 0:2 (0:1).

Poljska: Na meču Visla – Visla Plok, naša kladionica nudi kvotu 3.35 za igru 1-1.

Uspeh gostiju, inače po broju šampionskih titula i dalje najtrofejnijeg francuskog kluba, najavio je Hamuma već u šestom minutu. Neubedljivi domaćin nije uspevao da izjednači, a završni udarac dobio je u 75. minutu kada je Buanga bio strelac.

Nemanja Radonjić je poraz saigrača gledao sa klupe. Marselju je ovo bio prvi poraz u sezoni. Sent Etjen je zabeležio i treću pobedu i posle dugog niza godina zaseo na čeo tabele.