LIGA 1 Nica promarširala kroz Strazbur

,

Srpski internacionalac Stefan Mitrović mogao je sa klupe nemoćno da gleda posrtanje njegovog Strazbura u duelu sa Nicom – 0:2 (0:1). Tim sa Azurne obale je zauzeo čelo tabele Lige 1, ali to treba da se uzme sa rezervom, jer pojedini klubovi nisu odigrali još nijedan meč.

Na meču Rems – Lil, naša kladionica nudi kvotu 1.95 za igru PX.

Strelac oba gola za tim sa Azurne obale bio je Kasper Dolberg, nekadašnji napadač Ajaksa. Danac je u 37. minutu sigurno realizovao penal, a posle 14 minuta u nastavku iskoristio očajnu postavku odbrane domaćina.

Do kraja nije bilo promene brojki na semaforu. Pomireni sa sudbinom, igrači Strazbura su čekali kraj, a gost je rutinski priveo meč kraju.